Tarpmokyklinės kulkinio šaudymo varžybos

Kovo 12 dieną vyko Olimpinio festivalio Vilniaus miesto tarpmokyklinės kulkinio šaudymo varžybos. Mūsų mokyklai jose atstovavo net dvi komandos: šautuvo ir pistoleto. Šautuvo rungtyje varžėsi penkios komandos, o pistoleto-keturios. Kiekvieną komandą sudarė šeši moksleiviai: 3 merginos ir 3 vaikinai.

 

Šautuvo komandai atstovavo Lukrecija Musijčiukaitė, Viktorija Derkintytė, Agnė Miklušytė, Lukas Namavičius, Dovydas Poškus ir Juras Kremensas, o pistoleto - Vaiva Gliebutė, Svajūnė Adomanytė, Greta Pankratjeva, Nojus Kasperavičius, Viktoras Draugelis ir Daumantas Šimkus. Pastaroji komanda užėmė 4-ąją vieta, o štai šautuvo - 1-ąją. Tai atvėrė kelią į antrąjį turą. Kovo 14 dieną vyko zoninės varžybos, kuriose varžėsi Vilniaus rajono, Širvintų, Molėtų ir mūsų komanda. Šį kartą užėmėme garbingąją 2-ąją vietą. Dėl to labai neliūdim, nes juk svarbiausia dalyvauti, o ne laimėti.