Gimnazijoje partnerystės projekto COMENIUS susitikimas

Rugsėjo 26-30 dienomis mūsų gimnazijoje vyksta trečiasis daugiašalio partnerystės projekto COMENIUS susitikimas. Jame dalyvauja Rumunijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos , Turkijos ir Lietuvos atstovai.

Projekto koordinatorės anglų kalbos mokytoja Ieva Ivanauskaitė ir gimnazijos direktorė Virginija Navickienė. Mūsų delegacijos pernai spalio mėnesį dalyvavo pirmame susitikime Lenkijoje, pavasarį, balandžio mėn. – antrame susitikime Rumunijoje. Dabar pas mus atvyko 12 mokytojų ir 24 mokiniai. Projekto tikslas skleisti informaciją apie savo šalį, lankytinas vietas, pažinti šalių tradicijas, kultūrą, rašyti straipsnius ir spausdinti juos internete.

 

Tik atvykę svečiai susipažino su Vilniaus senasmiesčiu. 27-ą dieną vyko oficialus projekto atidarymas. Jame dalyvavo Turkijos, Lenkijos ir Didžiosios Britanijos ambasadų atstovai Lietuvoje bei Jolanta Dambrauskaitė, Vilniaus miesto savivaldybės Neformaliojo švietimo poskyrio vedėja. Svečiai po atidarymo išvyko į Trakus, trečiadienį lankysis Kernavėje ir Anykščiuose. Ketvirtadienį vyks draugiškos sporto varžybos ir susitikimas su Užupio menininkais. Jų dirbtuvėse projekto dalyviai galės tapyti, lipdyti skulptūras, susipažinti su keramikos ir odos darbų technologija. Penktadienį projekto trečiasis etapas baigiamas.

Renginio akimirkos fotogalerijoje