Lapkričio 15 dieną, Užupio gimnazijos antrokai, lydimi biologijos mokytojos Dalios Vėželienės, dalyvavo tarpmokyklinėje gamtos mokslų viktorinoje „Oras. Žemė. Ugnis. Vanduo“. Renginys vyko Karoliniškių gimnazijoje ir jame dalyvauti susirinko šešių mokyklų atstovai: Vytauto Didžiojo, Simono Daukanto, Karoliniškių, Jono Basanavičiaus, Pilaitės gimnazijos ir, žinoma, mes, užupiečiai, viktorinoje dalyvaujantys jau antrus metus.
Visus susirinkusiuosius išjudino mokyklų atstovų prisistatymai: vieni atliko bandymus, kiti paruošė apie save skaidres, treti pristatė keturis elementus, kurių garbei ir yra pavadintas renginys, o mes padeklamavome savo kurtą eilėraštį, skirtą Užupiui.


Viktorina vyko net septyniais etapais, visi skirtingi ir savaip įdomūs: mums reikėjo atspėti mįsles, atlikti praktines užduotis, atsakyti į dvidešimt suktų klausimų, nuotraukose rasti paslėptas patarles, atspėti priešininkų komandos užduotą klausimą, be žodžių suvaidinti fizikinius ir cheminius reiškinius. Mūsų komandai sekėsi neblogai – nors atsakėme ne į visus klausimus, puikiai atspėjome priešininkų galvosūkį, suvaidinome šaradas ir atlikome praktines užduotis. Na, o tam, kad daug begalvojant nesugestų nuotaika, talentingi Karoliniškių gimnazijos mokiniai mums atliko keletą gražių dainų.
Viktorina baigėsi po gerų poros valandų, bet, nors ir visi jautėmės pavargę, iš Karoliniškių gimnazijos išėjome su šypsena, žinių prikrauta galva ir garbinga trečiąja vieta. Tikimės, kad dalyvauti būsime pakviesti ir kitais metais, tik šį kartą atgal į Užupį parsinešime nugalėtojų diplomą, pirmąją vietą.
                                                                                                                                                                                     Sima Gasiūnaitė, 2a klasė