Autorius Virginija Mackonienė

Mokslo ir žinių diena sukviečia mokinius, studentus, net ikimokyklinukus į ugdymo įstaigas. Ši diena jaudina visus: vaikus, tėvus ir mokytojus, nes tai nauja pradžia, kitas ieškojimų etapas.

Užupio gimnazistai pradėjo mokslo metus Šventomis mišiomis Bernardinų bažnyčioje, o toliau tęsėme šventę gimnazijos kieme. Mūsų  būrį  papildė 144 pirmokai, grįžo iš mainų programų 4 mokiniai, o ir  vyresnes klases  papildė būrelis mokinių. Tikimės, kad jiems bus mūsų gimnazijoje gera būti ir patiks mokytis, kad jie atras save ir patirs daug gražių akimirkų.

Susirinkusius sveikino gimnazijos direktorė V. E.Navickienė,   gimnazijos tarybos pirmininkas T.Kisielius, gimnazijos tarybos narys R.Maciulevičius, mokinių prezidentas Ž.Jonaitis, 4dkl. mokinė K.Korsakaitė.
Daug geros nuotaikos paskleidė kaimynai iš Baltojo skersgatvio, Yamahos mokyklos projekto ,,Lietuvos balsas" mokytojai ir mokiniai, taip pat mus džiugino TV projekto ,,Lietuvos balsas "   nugalėtoja Kotryna Juodzevičiūtė.
Svarbi šventės dalis - pažangiausių gimnazistų apdovanojimas. Jau tapo tradicija, kad Rugsėjo 1-ąją direktorė teikia apdovanojimus: stropiausieji pirmokai gauna rašiklius, o vyresniųjų klasių mokiniai- vyšnias. Pažangiausieji mokiniai už jų pastangas, ryžtą visada apdovanojami dėmesiu.

 

Po šventės buvo smagu susitikti su klasės draugais ir auklėtojomis per pirmąją šių mokslo metų pamoką.

Gero vėjo, geros nuotaikos, laisvės ir atsakomybės, kūrybiškumo ir atkaklumo, vidinės motyvacijos naujaisiais mokslo metais.
Sveikiname 2015-2016m.m.geriausiai klasėse  besimokančius  mokinius

1a
Neringa Jansevičiūtė
Mindaugas Parnarauskas
Diana Žarina
Gabrielė Dėdinskaitė
1b
Kristian Karpovič
Lukas Krulikovskis 
Adomas Zabulis
1c
Gustas Matijošius
Rūta Uršulė Pavilonytė
Marija Valerija Kozikaitė 
1d
Vytautė Jurgelevičiūtė 
Aurėja Bilevičiūtė
Greta Rankelytė
Gabija Buškevičiūtė 
Austėja Mia Matukaitė
1e
Augustė Kotryna Verikaitė
Erika Sabaliauskaitė 
Greta Šivickytė
Ingrida Luneckaitė
Apdovanoti vyšniomis
2a
Gintautas Švedas
2b
Ieva Dilinikaitytė
2c
Gabrielė Rankelytė
2d
Smiltė Fadėjevaitė
2e
Teodora Jakubčionytė
3a
Julija Strazdaitė 
3b
Deimilė Marija Gritėnaitė
3c
Tomas Šimkūnas 
3d
Amanda Selga Arsabaitė 
Aušrinė Šapkaitė
3e
Kotryna Kuklytė